• OPINIE

Natalia Jarzina

5 stycznia 2018

W pierwszej chwili nie doceniłam paszy Chrupka Koń Basic, skojarzyła mi się raczej z przeciętną paszą, raczej mającą na celu zapchanie konia - nic bardziej mylnego! Moje konie są bardzo wybredne, próbowały już chyba wszystkie pasze topowych producentów i żadna pasza nie wywołała u nich, aż tak entuzjastycznej reakcji. Największy niejadek z najwrażliwszym układem pokarmowym, nie mógł za siebie i worek rozrerwał w chwili mojej nieuwagi. Reszta ferajny wisiała na boksachach blagalnie rżąc, kiedy koło nich przechodziłam z apetycznie pachnącym workiem. Już w pierwszym tygodniu zauważyłam poprawę w jakości sierści, stała sie pięknie lśniąca, skończył sie problem z niedojadaniem - wszystko znika, mało tego zapach i smak Chrupki Koń jest tak apetyczny, że konie zjadają mi dodatki, których wcześniej chrapami by nie tknęły ( trawokulki ). Poziom energii u moich koni również się unormował i nie mam problemu z jego nadmiarem. Gorąco polecam!

Bogusia

23 lutego 2018

Mesz świetny, łatwo i szybko się go przygotowuje, fajnie pachnie a koniasty zachwycony - zajada ze smakiem :-) no i łatwo przemycić "nielubiane" suplementy,witaminy itp.Cena przystępna, szybka dostawa. Polecam bo warto!!!

Sylwia Radosz

29 stycznia 2018

Bardzo dobra pasza, konie jedzą ją ze smakiem, bardzo dobry zestaw składników ,który poprawia kondycję sierści, kopyt i całego konia. Ja daję jako dodatek do owsa już od dłuższego czasu i polecam !